Kavitace - liposukce 3 generace.

Účinky

Je moderní, bezbolestnou a účinnou metodou k formování postavy a odstraňování celulitidy Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

Kavitace - jak se provádí

Kavitační ošetření trvá 45 minuta a presoterapie 15 minut. Četnost se opakuje dle individuálních problémů a dispozic klienta. Zákrok je pociťován jako příjemná hřejivá masáž a je vhodný i pro muže. Ošetření je založeno na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku spojeného s vakuem, čímž se zásadně ve svých vlastnostech odlišuje od jiných ultrazvukových a dalších liposukčních technologií. Působením ultrazvukových vln dochází k rozkladu tukové tkáně, která je transportována do tkáňového moku a odváděna lymfatickým systémem z těla ven.

Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření!

Doporučujeme před ošetřením minimálně 2 hodiny nejíst. Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim, zejména v den ošetření a několik dní po ošetření je nutné vypít min. 2 litry vody denně. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk. Vhodné je věnovat se správné životosprávě, pít mimo jiné pročišťující čaje na podílení funkce ledvin a jater. Klient by měl omezit nebo se zcela zdržet kouření, požívání alkoholu, pití kávy a všeho, co obsahuje kofein.

Pro zvýšení účinku doporučujeme kombinovat toto ošetření s ošetřením přístrojem Presor 03

 

Cena:          600,- jedno ošetření

Presor 03:   150,- jedno ošetření